Jak można bardzo udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?
Przyjęło się w naszym kraju, lecz w innych oczywiście również, że rocznice ślubów są jakoś świętowane – choć to raczej nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co w takim razie mógłby zrobić mąż, który chce spędzić ze swoją małżonką rocznicę tego niezwykłego dnia w inny sposób? Cóż, można wymienić dużo ciekawych alternatyw, lecz jeśli chcielibyśmy sprawić ogromną niespodziankę, bardzo dobrym rozwiązaniem jest chociażby wycieczka za granicę. Ogólnie jest dużo pięknych miejsc na Starym Kontynencie – Londyn, Barcelona, Siena, Budapeszt bądź chociażby Brugia.
Bardzo popularnym środkiem transportowym są z pewnością samoloty – a konkretniej tanie linie lotnicze. Może takie linie nie mogą zapewnić dla nas wygody, szczególnie mowa o miejscu na nogi, ale jeżeli w samą porę kupimy bilety, możliwe, że za cztery bilety zapłacimy około 200-300 złotych. Można sporo taniej, można również drożej – zależy od terminów i kierunku. Zwróćmy uwagę na to, gdzie jest umiejscowione lotnisko. Np. warszawskie Okęcie jest umiejscowione dosyć blisko śródmieścia, a na dodatek nie leży gdzieś pod Warszawą, co oznacza, że transport z i na lotnisko jest bardzo tani. Jednak już w przypadku takiego Paryża mówimy o dużo większych odległościach oraz kosztach.
Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma bardzo dużo zalet, ale może warto zaznajomić się bardziej szczegółowo z ofertami biur podróży jakich sporo funkcjonuje w naszych miastach? Jeśli uważnie podejdziemy do poszukiwania okazji wyjazdowych, odnaleźć możemy wycieczki last minute gwarantujące duże oszczędności. Chyba jedyną wadą ofert last minute jest to, że kiedy bierzemy wolne na wycieczkę, rozpoczynamy przygotowania, tak naprawdę nie wiemy gdzie wylecimy. Choć pewnie dla wielu taka niespodzianka to spora frajda. Jedno jest pewne – o rocznicy własnego ślubu absolutnie nigdy nie można zapomnieć!

Comments are closed.